Otepää Muusikakooli kodukord

KINNITATUD
Otepää Musikakooli direktori 29.09.2020
käskkirjaga nr 1-1/5

• Muusikakool on huvikool, kuhu vabatahtlikult sisse astudes olen koolipere liikmena võtnud endale kohustuse ja vastutuse.
  • Suhtun lugupidavalt kõikidesse kooli õpetajatesse, teistesse kooli töötajatesse ning kaasõpilastesse.
  • Hoian hoolsalt kooli vara ja minu käsutusse antud õppevahendeid.
  • Võtan alati kõik vajalikud õppevahendid kooli kaasa.
  • Teen ära kõik kodused ülesanded ja harjutan hoolega pilli.
  • Võin kasutada õpetaja juhendamisel õppe- ja huvitegevuseks vastavaid ruume, inventari, õppevahendeid, noote ja õppekirjandust.
  • Õppetundi tulen puhaste ja hoolitsetud kätega. Nõnda austan oma õpetajat, iseennast ja hoian mulle usaldatud pilli.
  • Koolipere liikmena riietun koolitööks sobivalt, puhtalt ja korralikult.
  • Koolipere liikmena esindan esinemistel ennast ja oma kooli. Esinemisriided on viisakad ja jalas on sobivad jalanõud. Nõnda austan kuulajaid ja teisi esinejaid.
  • Kooli ruumides ma ei kanna välisjalatseid ning üleriided jätan garderoobi.
  • Ma ei takista ega häiri kaaslaste õppimist. Koolipere liikmena ma ei hiline tundidesse ning ei kasuta tunni ajal nutiseadmeid, kui seda ei ole parasjagu õppetööks tarvis.
  • Õppetööst vabal ajal ma ei karju ega torma kooli ruumides ning ei mängi mänge, mis häiriksid kaasõpilaste tundides viibimist.
  • Koolist puudumise korral teavitan oma õpetajat või direktorit.
  • Haigena kooli ei tule. Vajadusel kannan koolis olles maski ja desinfitseerin oma käed. Sellega kaitsen ennast, oma kaasõpilasi ja õpetajaid.
  • Kõigi oma murede, soovide, ettepanekute ja küsimustega võin igal ajal pöörduda õpetajate või direktori poole.