Anu Kase nimeline ansamblimuusikapäev 2022

Postitatud : 06.03.2022

15.veebruaril toimus Otepää Muusikakoolis taaskord traditsiooniline Anu Kase nimeline ansamblimuusika päev. Eelmisel aastal olude sunnil kaks korda edasi lükatud ning ikkagi ära jäänud üritus tõi sel aastal kokku paljud erialainimesed ja muusikaõppurid erinevatest Lõuna-Eesti muusikakoolidest. Esindatud oli Heino Elleri Muusikakool ja Tartu II muusikakool, meie maakonnast Tõrva ja Valga muusikakool, Elva ja Võru muusikakool ning kõige suurema esindusega Viljandi muusikakool. Loomulikult esinesid ka Otepää Muusikakooli noorte muusikute ansamblid. Seekord tagasisidestasid ansambleid zürii vormis helilooja, muusik ja muusikapedagoog Tauno Aints ning muusikateadlane, Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemia õppedirektor ja Otepää Muusikakooli vilistlane Kadri Steinbach.
Oli erakordselt meeleolukas, mitmekesine ja särav päev, mis päädis piduliku kontserdiga Otepää Gümnaasiumi aulas. Publiku lemmiku tiitli pälvis seekord Viljandi Muusikakooli vaskpilliansambel Bert Langeleri juhendamisel.
Otepää Muusikakool tänab toetuse eest Otepää Gümnaasiumit, Otepää Vallavalitsust, Eve Koserit ja Valgamaa Kultuurkapitali.
Tänulikkus, rõõm ja imeline muusika hõljub veel kaua meie ümber.
Kohtume juba järgmisel Anu Kase nimelisel ansamblimuusika päeval 2024 aasta veebruaris.