Arbi Klaver 2021

Postitatud : 01.12.2021

18.novembril toimus Elva Kultuurikeskuses traditsiooniline karakterpalade võistumängimine Arbi Klaver 2021.
Otepää Muusikakooli esindasid seal Emma Lota Kängsepp, Rosali Eelnurm ja Gerli Ong. Meil on tõeliselt hea meel, et meie õppurid esinesid konkursil väga tublilt.
Emma Lota Kängsepp, kes on klaverit õppinud alates sellest õppeaastast meie Keeni filiaalis, saavutas oma vanuserühmas I koha. Tema õpetaja on suurepärane Gerli Kirikal.
Arbi Klaver 2021 Grand Prix tõi koju aga klaveri eriala VII klassi õpilane, noor muusik Gerli Ong, keda juhendab meie raudvara, õpetaja Anne Are.
Suurepärased tulemused ja saame taaskord oma inimeste üle uhkust tunda.
Palju õnne kõigile asjaosalistele!

Karakterpalade võistumängimise kutsus ellu Elva Muusikakooli klaveriõpetaja Malle Valjala ja seda korraldatakse aastast 2017.
Tänud korraldajatele, edu ning jaksu edaspidiseks!