Otepää Muusikakooli toimekad klaveriõpilased

Postitatud : 02.05.2022

Otepää Muusikakooli suurepärased klaveriõpetajad Anne Are, Gerli Kirikal ja Anneli Narusk on väga tublilt oma õpilasi juhendanud.
Õpilased Gerli Ong(õp.Anne Are) ja Sigrit-Ele Štenov(õp.Gerli Kirikal) on märtsi ja aprilli jooksul osalenud tervelt kahel erineval improvisatsiooni-ja omaloomingusündmusel. Märjamaa Muusika-ja Kunstikooli poolt korraldatud Noorte Omaloomingu Konkurss 2022 muusikapaladele toimus veebruaris-märtsis demolindistuste vormis – õpilased noodistasid ja salvestasid oma lood ning saatsid need siis komisjonile hindamiseks. Tagasiside oli innustav ja positiivne ning kindlasti tekitas tahet osaleda ka järgnevatel samalaadsetel üritustel ning oma loomingut ka edasi arendada. 20.04 Pärnu Raekojas toimunud Improvisatsiooni- ja Omaloomingupäev oli Gerli ja Sigrit-Ele jaoks ehk erilisemgi – oma looming kanti ise sealsamas ette ning kõikidest osalenud lugudest(32 lugu!) panid korraldajad kokku toreda noodiraamatu. Eriline kogemus ning väga tore sündmus. Suur tänu korraldajatele!
Traditsiooniline Arbi Klaver 2022 – karakterpalade võistumängimine Elvas – oli taaskord Otepää Muusikakooli õpilastele edukas. Muusikakooli esindasid Oskar Raud, Neeli Jussila, Pärt Meelis Merimaa ja Emma Lota Kängsepp. Auhinnalise III koha oma vanuserühmas pälvis Neeli Jussila (õp.Anneli Narusk) ning oma vanuserühma I koha Pärt Meelis Merimaa( õp. Gerli Kirikal). Palju õnne kõigile õpilastele ning meie tublidele õpetajatele, kes ikka jaksavad ikka oma õpilasi erinevatel tasanditel innustada.