Parim noor instrumentalist 2021

Postitatud : 24.03.2021

Meil on hea meel tõdeda, et Otepää Muusikakooli õpilastel on Parim noor instrumentalist 2021 konkursil läinud väga kenasti.

Meie tublid vaskpillimängijad Oliver Karus ja Roland Leopard pälvisid regionaalses voorus mõlemad diplomi ning noor klarnetist Mette Marii Orussaar saavutas Lõuna-Eesti regionaalses voorus oma kategoorias III koha.
Tublilt esinesid pianistid Katriin Ostrak ja Gerli Ong, keda pärjati diplomi ja tänukirjaga.

Plokkflöödikonkursil, millel toimus ainult vabariiklik voor, saavutasid enda vanuserühmades III koha Katarina Kivimäe ja Eliise Palmiste. Tublilt esinesid veel Grete-Marie Türk, Maarja Türk, Mirell Uus ja Enrico Ferents
Metsasarvekonkursi vabariiklikul voorul pälvis Eliise Palmiste suurepärase III koha.

Meie tublisid noori muusikuid juhendasid õpetajad Arno Anton, Külli Teearu, Anne Are ja kontsertmeister Gerli Kirikal.

Palju õnne!!!